Carian :  
 
Bahagian Peperiksaan
 
Bil. Nama Jawatan Gelaran Emel Telefon Seksyen/Unit
1 Azaman bin Ahmad  Setiausaha Bahagian  SUB (PE)  azaman[at]spa.gov.my  03-8885 6011   
2 Noor Azli bin Abdul Hamid  Ketua Penolong Setiausaha  KPSU (PE)1  noorazli[at]spa.gov.my  03-8885 6315  SEKSYEN PENGURUSAN PEPERIKSAAN 
3 Jumakyah binti Yatim  Ketua Penolong Setiausaha  KPSU (PE)2  jumakyah[at]spa.gov.my  03-8885 6314  SEKSYEN PENGURUSAN PENILAIAN 
4 Zurina binti Mohd Jamani  Penolong Setiausaha  PSU (PE)1  zurina[at]spa.gov.my  03-8880 6418  UNIT PEMBANGUNAN SOALAN P&P 
5 Amiliah binti Mohd. Amir  Penolong Setiausaha  PSU (PE)4  amy[at]spa.gov.my  03-8880 6410  UNIT URUS PEPERIKSAAN ONLINE 
6 Atifah Noor binti Basri  Penolong Setiausaha  PSU (PE)3  atifah[at]spa.gov.my  03-8880 6404  UNIT PENGURUSAN BANK SOALAN 
7 Noraini binti Mohd Yusof  Penolong Setiausaha  PSU (PE)5  noraini[at]spa.gov.my  03-8880 6408  UNIT PENGURUSAN DATA & MARKAH 
8 Adam Khairy bin Abu Bakar  Penolong Setiausaha  PSU (PE)8  adam[at]spa.gov.my  03-8880 6466  UNIT PEMERIKSAAN FIZIKAL & PANCAINDERA 
9 Khatijah binti Abd Wahid  Penolong Setiausaha  PSU (PE)7  khatijah.abdwahid[at]spa.gov.my  03-8885 6322  UNIT PSIKOLOGI & PSIKOMETRIK 
10 Abdul Shukor bin Mohamed  Penolong Pegawai Tadbir  PPTK (PE)  abdul.shukor[at]spa.gov.my  03-8885 6318  UNIT PEMERIKSAAN FIZIKAL & PANCAINDERA 
11 Mohd Shahrizal bin Ramli  Penolong Pegawai Tadbir  PPT (PE) 1  shahrizal.ramli[at]spa.gov.my  03-8880 6406  UNIT URUS PEPERIKSAAN ONLINE 
12 Nur Sidratul Syuhada binti Zakaria  Setiausaha Pejabat  SETIAUSAHA SUB(PE)  sidratul[at]spa.gov.my  03-8885 6028   
13 Nor Fazila binti Jusoh  Penolong Pegawai Tadbir  PPT (PE) 2  fazila[at]spa.gov.my  03-8885 6319  UNIT GUNASAMA 
14 Kamariah binti Othman  Ketua Pembantu Tadbir  KPT (PE)  kamaria[at]spa.gov.my  03 8885 6305  UNIT GUNASAMA 
15 Noor Fazlin binti Mohd Nadzri  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PE)  fazlin[at]spa.gov.my  03-888 
16 Muhamad Asrul bin Zulkifli  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PE)  asrul[at]spa.gov.my  03-888 
17 Saliza binti Md Saad  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PE)2  salizasaad[at]spa.gov.my  03-8885 6304  UNIT PEMBANGUNAN SOALAN SOKONGAN II 
18 Asmizah Millah binti Mensun  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PE)3  asmizah[at]spa.gov.my  03-8885 6344  UNIT URUS PEPERIKSAAN ONLINE 
19 Abd Halim bin Md Yusof  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PE)4  halim[at]spa.gov.my  03-8885 6343  UNIT GUNASAMA 
20 Mohd Izwan bin Isa  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PE)5  izwan[at]spa.gov.my  03-8885 6349  UNIT PEMERIKSAAN FIZIKAL DAN PANCAINDERA 
21 Mohd Shaiful Bahrie bin Abdullah  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PE)6  mshaiful[at]spa.gov.my  03-8885 6469  UNIT PENGURUSAN DATA DAN MARKAH 
22 Siti Nadia binti Mashud  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PE)7  sitinadia[at]spa.gov.my  03-8885 6356  UNIT PSIKOLOGI & PSIKOMETRIK 
23 Mohd Nazri bin Hasan  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PE)9  mnazri[at]spa.gov.my  03-8885 6311  UNIT ASSESSMENT CENTRE DAN NAZIRAN 
24 Amir Raffi bin Ismail  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PE)10  amir[at]spa.gov.my  03-8885 6308   
25 Fairus Zariah binti Abu Bakar  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PE)11  fairuszariah[at]spa.gov.my  03-8885 6307  UNIT PEMERIKSAAN FIZIKAL DAN PANCAINDERA 
26 Muhammad Nuh bin Sidin  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PE)12  m.nuh[at]spa.gov.my  03-8885 6386  UNIT PEMERIKSAAN FIZIKAL DAN PANCAINDERA 
27 Hazlinda binti Mohd Noh  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PE)13  hazlinda[at]spa.gov.my  03-8885 6231  UNIT PEMERIKSAAN FIZIKAL DAN PANCAINDERA 
28 Suryaty binti Sulaiman  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PE)1  suryaty[at]spa.gov.my  03-8880 6442  UNIT PEMBANGUNAN SOALAN P&P 
29 Mohd Khairi bin Ahmad  Pembantu Operasi  KPAP (PE)   khairi[at]spa.gov.my  03-8885 6317   

| 1 |